:: MM-net, s.r.o. ::
mmnet.sk

 hu sk
 
 
 Aktuality

Profil spoločnosti

Naša spoločnost bola založená v roku 2005. Naši spolupracovníci disponujú viacročnými skúsenostami v oblasti informatiky a telekomunikačných technológií, ktoré nadobudli počas pôsobenia vo firmách na Slovensku a v zahraničí. S týmto odborným pozadím bola založená firma, ktorej cieľom je poskytovanie služieb v oblasti prenosu dát, databázových a informačných systémov, a dalších služieb v oblasti informatiky a počitacových sietí.
Naša sieťMM-net je vysokorýchlostná komunikačná sieť optimalizovaná pre potreby domácich používateľov a dynamicky sa rozvíjajúcich firiem.

Ponúkame Vám kvalitné a zároveň cenovo dostupné pripojenie k internetu, ako aj široké spektrum doplnkových služieb. Výhodou našej siete je budovanie komunity používatelov, ktorí medzi sebou môžu komunikovať, hrať sietové hry a prípadne zdielať multimediálne súbory a dokumenty.

Sieť MM-net je na rozdiel od niektorých konkurenčných riešení budovaná a konfigurovaná tak, aby ani pri rýchlom náraste používatelov nedochádzalo k degradácii kvality služieb. Celá sieť je rozdelená na uzly, v rámci ktorých sa môžete bez problémov napríklad pochválit susedom novým dovolenkovým videom, hneď ako ho prenesiete do počítaca. Rýchlosť prenosu údajov medzi jednotlivými uzlami sa dynamicky mení podla aktuálneho vytaženia liniek, čím efektívne chránime zákazníkov pred poklesom kvality pripojenia do internetu.

Potreby nárcnejších a firemných zákazníkov riešime vždy individuálne po vzájomnej dohode nad rámec bežnej zmluvy o pripojení.

» ------------------------------
vyhľadávanie

» -----------------------------

© 2006-2009 mmnet.sk
 dátum aktualizácie: 5.2.2018
147624